Współpracujemy z…

 • Szkołą pływania Swim&You
  Instruktorzy ze szkoły zorganizowali dla nas i naszych podopiecznych zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Dzięki temu lepiej pływamy, ale też wiemy, jak owocnie spędzić czas, a także zdrowo rozładować energię i złość.

 • GCAK w Sulbinach
  Przesympatyczne i utalentowane Panie instruktorki zorganizowały dla nas warsztaty ceramiki i
  witrażu Tiffany’ego. Cierpliwie i z wielką życzliwością wspierały nasze artystyczne umiejętności, ale przede wszystkim pozwoliły w nie uwierzyć. Powstały piękne prace i miło spędziliśmy czas. A niektórzy z nas nawet odkryli swoje talenty.

 • Pływalnią Miejską „Garwolanka” w Garwolinie
  Na basenie realizujemy zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Warsztaty z Dialogu Motywującego odbyły się w sali konferencyjnej „Garwolanki”.

 • Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
  Dzięki wsparciu i życzliwości CSiK w Garwolinie zorganizowaliśmy w sali tamtejszego kina Wilga – Powiatowy Zjazd Profesjonalistów „Poznaj samego siebie” oraz Powiatowe Forum Profilaktyczne „Nie pozwól, by trawa Cię przerosła”.
  Profesjonalizm i kompetencje merytoryczne pracowników sprawiły, że wszelkie trudności organizacyjne i techniczne nie były dla nas wyzwaniem – a w każdym razie nie takim, które by nas przerosło.

 • Teatrem Narodowym w Warszawie
  Jednym z punktów programu wycieczki do Warszawy „Oferta dla ciekawych…” był spektakl „Królowa Śniegu”, który mogliśmy obejrzeć właśnie w Teatrze Narodowym.

 • Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie
  W ramach programu wycieczki do Warszawy „Oferta dla ciekawych…” zawitaliśmy do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Jednym z punktów programu była wizyta w Królewskim Ogrodzie Światła przy pałacu oraz pokaz Mappingu.

 • Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii
  Pani Urszula Grodzka z CDMiP przeprowadziła szkolenie w zakresie Dialogu Motywującego dla profesjonalistów oraz superwizje.
  Dzięki jej umiejętnościom i profesjonalizmowi uczestnicy mogli się nauczyć podstaw DM, czyli metody, która zyskuje coraz większą popularność nie tylko w terapii uzależnień, ale i w szeroko pojętych naukach medycznych. Z kolei dzięki dialogowi, którego tajniki zgłębialiśmy, możemy więcej zyskać w pracy i w życiu.